کاشت درخت
به کمپین درخت کاری اشتراکی محیط زیست است

برای ورود به کمپین ثبت نام کن و هر کدام از این سه کار را که دوست داری انجام بده

 

whytreesareimportant
برای بزرگ شدن تصویر روی آن کلیک کنید.

 

 سفیر کمپین باش
  • سفیر کمپین بودن هیچ سختی و هزینه ای ندارد، بلکه فقط عشق و علاقه شما به طبیعت را می‌طلبد. تنها لازمه پوستر کمپین را از اینجا دانلود کنی و آنرا در شبکه های اجتماعی با هشتگ #درخت_من به اشتراک بگذاری و از دوستانت بخواهی که آنها هم این کار را انجام دهند تا افراد بیشتری در این طرح شرکت کنند.
محصولات دوستدار محیط زیست بخر
  • از فروشگاه تیساهِربز هر محصولی که دوست داری بخر. فرقی نداره چه محصولی بخری، ما یک درصد از سود حاصل از هر خرید شما را به حساب این کمپین واریز خواهیم کرد. این مبلغ مستقیم از سود ما پرداخت می‌شود و شما هیچ مبلغ اضافی پرداخت نمی‌کنید. زمانی که مبلغ جمع آوری شده برابر با هزینه کاشت و نگهداری یک درخت شود، ما به نیابت از شما درخت میکاریم و پس از کاشت درخت شما میتوانید گواهی کاشت درختان را در صفحه گواهی کاشت درخت ببینید.

 

به نام خودت درخت بکار
  • اگر دوست داری یک یا چند درخت به نام خودت یا عزیزانت به زمین هدیه بدهی، ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. اینجا کلیک کن و سرپرستی درخت خودت را به عهده بگیر. اگر هم دوست داری به این کمپین کمک کنی ولی نمیتوانی کل هزینه کاشت و نگهداری درخت را به عهده بگیری، میتوانی به درگاه پرداخت کمپین بری و از هزار تومان تا هر مقداری که برایت مقدور هست به کمپین #درخت_من کمک کنی. راستی درختی که می‌کاری شناسنامه دار است و میتونی وضعیت سلامتی و رشدش را بصورت مجازی یا حقیقی دنبال کنی.

 

 

بیتا

یه درخت نارون کاشتم امیدوارم صد ساله شه. این فعلا تنها میراث من روی زمینه.

سپیده

من برای تولد دوستم که خیلی به محیط زیست علاقه داره یه درخت زیتون به نام خودش هدیه دادم. زیتون میوه مورد علاقه شه. از دیدنش خیلی ذوق کرد. گفت بهترین هدیه تولدش بوده..

فاطمه

برای سلامتی خانوادم نذر کردم و درخت کاشتم. درخت زندگی و سلامتی برامون کاشته شد، امیدوارم سالهای سال مردم از برکتش استفاده کنند.

علی

پدرم وقتی خیلی کوچک بودم درخت کاشتن و مراقبت از اون رو بهم یاد داد. این بهترین تفریحش بود و حالا شده بهترین تفریح من، به یاد پدرم.

مروارید

به نظر من همه در برابر طبیعت مسئول هستند. جهان اطراف ما خیلی چیزها به ما عطا کرده که باید نسبت بهشون شکرگزار باشم. درختکاری شکرگزاریه!

 

سهم تیساهِربز در کمپین #درخت_من چقدر است؟

ما در مجموعه تیسا هربز با استفاده از شیشه های قابل بازیافت (به جای ظروف پلاستیکی) توانستیم به سهم خودمان از ورود زباله پلاستیکی به محیط زیست جلوگیری کنیم. به علاوه محصولی که ما تولید می‌کنیم سازگار با محیط زیست و پایدار است. کلیه محصولات از مواد اولیه غیر سمی و طبیعی با گرید خوراکی تولید می‌شوند و ترکیبات ساده ای دارند که پسماند آن بهداشتی بوده و در طبیعت قابل تجزیه سریع است. در بسته بندی محصولات نیز از پاکت های کاغذی بازیافتی بهداشتی و کیسه های پارچه ای استفاده میکنیم. تمام این موارد باعث می‌شود تا حاشیه سود پایین تری داشته باشیم، اما ما همچنان بر روی قول خودمان یعنی داشتن یک کسب و کار دوستدار محیط زیست، هستیم.

1% از سود خالص ماهیانه تیساهربز که مستقیما از فروش کالاهای دوستدار محیط زیست بدست می‌آید را برای کاشت درختان هزینه می‌کنیم. درصورتی که شما هم بخواهید درختی را به نام خودتان بکارید میتوانید مبلغ بیشتری به نام خودتان پرداخت کنید تا یک یا چند درخت را به نام خودتان به زمین هدیه بدهید.

بیاد داشته باشید؛ بدون پرداخت هزینه هم میتوانید به کمپین کمک کنید. پوستر کمپین را دانلود کنید و در شبکه های اجتماعی با هشتگ #درخت_من به اشتراک بگذارید و سفیر کمپین درخت کاری باشید.