داستان ما

همه چیز از تصمیم برای یک تغییر شروع شد!

رویا و بهار برند تیساهِربز را در سال ١٣٩٧ با هدف ایجاد یک سبک زندگی سالم، برگرفته از گیاهان و در صلح با طبیعت، تاسیس کردند. چشم انداز آنها ابتدا ارائه یک سبد کالا متنوع و کاربردی از محصولات سلامتی و دوستدار محیط زیست بود. محصولاتی که خواص و منافع سلامتی داشته باشند، استفاده از آنها ساده و بی دردسر باشد و مهمتر اینکه برای محیط زیست خطری نداشته باشند.

رویا فارق التحصیل رشته اقتصاد کشاورزی بود و بهار فوق لیسانس IT داشت. پیش از شروع این کار هر دو در زمینه بازرگانی فعالیت می‌کردند، اما ایده و تصمیم تاسیس برند تیساهِربز باعث شد تا کارمندی را رها کنند و با بکار گرفتن تجربیات خود در خصوص مدیریت بازار و همچنین بررسی، تحقیق و تحصیل مجدد در رشته های دیگر این کسب کار جدید را توسعه دهند.

برنامه ریزی، تلاش بی وقفه و لطف خدا باعث شد که کسب کارشان در کمتر از یکسال رونق بگیرد. هر دو برای بهتر شدن و رشد توسعه برند تیساهِربز تا رسیدن به آنچه در ذهن داشتند با تمام وجود تلاش می کردند و روز به روز ایده های بزرگتری را در سر می پروراندند. ناهید که انگیزه و تلاش این دو را دید و ایده تاسیس این برند را هم دوست داشت، تصمیم گرفت به آنها ملحق شود، تا فاز دوم از مسیر رشد تیساهِربز آغاز شود.
از اینجا به بعد کار این سه نفر تنها به داشتن سبد کالا محدود نشد بلکه آنها تصمیم گرفتند این سبک زندگی سبز را با ارائه خدمات مراقبتی و زیبایی سلامت محور کامل تر کنند. آنها سالن اسپا تیساهِربز را در زمستان ١٣٩٨ افتتاح کردند و تیم تیساهِربز باز هم بزرگتر شد.

امروز آنها با تمام مشکلات و سختی هایی که در مسیر خود با آن مواجه شدند، دست از تلاش و کوشش برنمی‌دارند تا به آنچه در ذهن دارند جامه عمل بپوشانند. چرا که باور دارند قدرت و آرزوهای زنان و دختران این سرزمین سقفی ندارد.

تیم تیساهِربز هر روز گام جدیدی برای گسترش مفهوم زیبایی و سلامتی برمی‌دارد و تلاش می‌کند تا فرهنگ دوستی و صلح با طبیعت را نیز توسعه دهد.

تیم ما

ناهید ترکمن
مدیریت مجموعه تیساهربز
رویا کامیاب
هم بنیانگذار/ دپارتمان پوست
تحصیلاتم اقتصاد کشاورزیه و بیوتیشن تیم تیساهربز هم هستم. در ضمن عاشق طبیعت، کتاب خوب، یوگا و قهوه ام هستم.
بهاره رشیدیان
هم بنیانگذار/ دپارتمان مژه و ابرو
من مسئول سلامت و زیبایی مژه و ابروی شما هستم. تحصیلاتم رشته IT هست . عاشق مسافرت، فیلم و کتاب خوب، قهوه و تیساهربز هستم.
پریسا کامیاب
عکاس باشی
من پریسا هستم، فارق التحصیل رشته عکاسی تبلیغات در انواع حوزه های تخصصی عکاسی کار کردم اما گرایش اصلیم عکاسی تئاتر و فیلم و تبلیغات است. عاشق فیلم و سینما هستم و هر فیلمی رو که بگید رو دیدم!
امیر حسین کامیاب
دیجیتال مارکتینگ
امیرحسین هستم، دانشجوی آهنگسازی کلاسیک آکادمی هنر تهران. یک کافی شاپ کوچیک در غرب تهران دارم که با دوستام اداره اش میکنیم.
حمیرا کامل
گرافیست
من حمیرا هستم فارق التحصیلی رشته ی هنرهای تجسمی ،رنگها رو از بچگی خیلی دوست داشتم و با تصاویر و رنگها دنیای دلخواهمو خلق میکردم .
  • اگر هنوز سوالی دارید یا نیاز به توضیح بیشتر دارید خوشحال میشیم، با شماره  22219514-021 یا آدرس ایمیل info@teesa-herbs.ir باهامون تماس بگیرید.