داستان ما

مرحله یک: از ایده تا اجرا!

رویا و بهار برند تیساهِربز را در سال ١٣٩٧ با هدف ایجاد یک سبک زندگی سالم، برگرفته از گیاهان و در صلح با طبیعت، تاسیس کردند. چشم انداز آنها ابتدا ارائه یک سبد کالا متنوع و کاربردی از محصولات سلامتی و دوستدار محیط زیست بود. محصولاتی که خواص و منافع سلامتی داشته باشند، استفاده از آنها ساده و بی دردسر باشد و مهمتر اینکه برای محیط زیست خطری نداشته باشند. برنامه ریزی، تلاش بی وقفه و لطف خدا باعث شد که کسب کارشان در کمتر از یکسال رونق بگیرد. هر دو برای بهتر شدن و رشد توسعه برند تیساهِربز تا رسیدن به آنچه در ذهن داشتند با تمام وجود تلاش می کردند و روز به روز ایده های بزرگتری را در سر می پروراندند. 

تیم تیساهِربز هر روز گام جدیدی برای گسترش مفهوم آسایش و سلامتی برمی‌داشت و تلاش می کرد تا فرهنگ دوستی و صلح با خود، که نامش را می_فِرندلی (me-friendly) گذاشته بودند را نیز توسعه دهد. می_فرندلی دنیای آسوده درون ما و شماست که جز با محبت و توجه، خود مراقبتی و رشد فردی حاصل نمی شود. فرهنگ کنار هم بودن که عشق و صلح را گسترش میدهد.

مرحله دوم: مجبور به تغییر!

کرونا آمد و در یک چشم به هم زدن چیدمان دنیا را تغییر داد. تغییراتی چنان عجیب و غریب که تمام برنامه ریزی های رویا و بهار را هم زیر و رو کرد. حالا این دو نفر با مسیر جدیدی رو به رو بودند و باید خودشان را برای چالش های متفاوتی آماده می کردند. چالش های توسعه یک کسب و کار کوچک به بیزنسی مدرن که از مرز های جغرافیایی عبور کند و صدایش به گوش تمام زنان و دخترانی که برای بهبود شرایط  زندگیشان تلاش میکنند،برسد.

امروز آنها با تمام مشکلات و سختی هایی که در مسیر خود با آن مواجه شدند، دست از تلاش و کوشش برنمی‌دارند تا به آنچه در ذهن دارند جامه عمل بپوشانند. چرا که باور دارند قدرت و آرزوهای زنان و دختران این سرزمین سقفی ندارد.

  • اگر  نیاز به توضیح بیشتر دارید یا میخواهید راجع به کسب و کار جدید ما بیشتر بدانید خوشحال میشیم، به آدرس www.dittanyherbs.com سر بزنید و یا آدرس ایمیل info@teesa-herbs.ir در تماس باشید.