9 دلیل که میتوانید به تیساهِربز اطمینان کنید

ما هر روز برای حفظ زیبایی و سلامتی بانوان ایرانی و نگهداری از طبیعت این سرزمین گام بر می داریم. گام هایی که تا کنون هم در حوزه تولید محصولات سلامتی و هم ارائه خدمات مراقبتی و زیبایی با موفقیت برداشته شده اند.

استفاده از عصاره های طبیعی و گیاهی برای تولید محصولات
گیاهان همیشه الهام بخش ما برای تولید محصولات تیساهِربز بوده اند. گیاهان با خود سبزی، طراوت و نشاط به همراه می آورند و در گل ها و برگ ها و ریشه های خود داروخانه های کوچکی دارند که از هزاران منبع شیمیایی قوی تر است. گیاهان با بدن انسان سازگارند و می توانند آن را به تعادل و آرامش برسانند. در تولید هر یک از محصولات تیساهربز حداقل از یک یا چند عصاره گیاهی طبیعی استفاده شده است. عصاره های 100% طبیعی، عاری از مکمل های شیمیایی... به لطافت برگ های سبز و گل های صورتی!
استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب با بالاترین درجه کیفی
فرقی ندارد محصولی که از ما می خرید خوراکی باشد یا محصول مراقبت از پوست. تمام محصولات تیساهربز از بهترین مواد اولیه و مناسب برای تولید خوراکی ها تهیه شده اند. موادی که از سلامت آنها مطمئن هستیم. موادی که سالم و طبیعی هستند و شما نمونه آنها را در تولید هیچ محصول آرایشی و بهداشتی دیگر نخواهید یافت. ما معتقدیم پوست شما نیز به عنوان عضو مهمی از بدنتان، لیاقت استفاده از بهترین مواد مغذی را دارد.
تازه، بدون مواد نگه دارنده و پارابن
چه نیازی به نگه دارنده ها داریم وقتی تمام محصولات را با مواد طبیعی و تازه در هر فصل تولید می کنیم. نگهدارنده ها برای حفظ کیفیت مواد و نگهداری آنها در طولانی مدت کارا هستند اما ما در تیساهِربز به آن نیاز نداریم. ما محصولات را در مقدار کم و فواصل زمانی کوتاه تولید میکنیم و برای نگهداری آنها به شما نیز جای خنک، دور از تابش مستقیم خورشید و گاهی یخچال را توصیه میکنیم.
شوینده های بدون سولفات
تمام محصولات تیساهِربز بدون سولفات هستند. سدیم لوریل سولفات (SLS) یک شوینده شیمیایی است که تقریبا در تمام محصولات شستشو و بهداشتی استفاده می شود. استفاده مداوم از محصولات حاوی SLS خشکی پوست، التهاب چشم و مجاری تنفسی را به وجود می آورد. بعلاوه اینکه SLS محلول در آب باقی می ماند و با آلوده کردن منابع آبی ، چرخه زندگی آبزیان را به خطر می اندازد و میتواند از طریق آب دوباره و چند باره وارد بدن انسان شود. مطمئن باشید سولفات ها در سبد محصولات تیساهِربز جایی ندارند.
محصولات و خدمات طبقه بندی شده بر اساس انواع پوست
تیم کوچک ما قدم های بزرگی برداشته است. تمامی محصولات و خدمات تیساهِربز بر اساس نوع پوست طبقه بندی شده اند. هر پوستی ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد. ما برای هر نفر پیشنهاد های ویژه ای داریم و هیچ نسخه یکسانی برای دو نفر نخواهیم پیچید. ما همواره به تجربیات، توقعات و انتظارات شخص شما اهمیت می دهیم.
بدون پسماند و دوستدار محیط زیست
صلح با محیط زیست را در تمامی ابعاد کار تیساهِربز میبینید! پاکت های کاغذی و پارچه ای چندبار مصرف به جای کیسه های پلاستیکی، شیشه های قابل بازیافت به جای قوطی های پلاستیکی، استفاده از نیروی کار انسانی و دستان هنرمند در بخش تولید به جای صرف سوخت و هزینه و نهایتا ایجاد آلودگی هوا و محیط با دستگاه های صنعتی و مهمتر از همه به کار گیری فرمول ها و مواد اولیه دوستدار محیط زیست، همگی مواردی هستند که رد پایی جز صلح و دوستی در طبیعت به جای نخواهند گذاشت.
ارائه خدمات به صورت VIP برای همه
ارائه خدمات به صورت VIP یعنی شما آدم خیلی خیلی مهمی برای ما هستید. شما برای انجام هر نوع خدمتی از قبل وقت میگیرید و بهترین نیروهای ما در زمان مقرر منتظر حضور شما در مجموعه خواهند بود. همه چیز برای شما تدارک دیده خواهد شد و منتظر نوبت نخواهید ماند. این شما هستید که قرار است لحظات بسیاری خوبی را به SPA بگذرانید!
مشاوره رایگان، آنلاین و همیشگی
مشاوره شرط اول هر کاری در مجموعه تیساهِربز است. چه شما خواستار خدمات باشید و چه محصولات میتوانید به صورت آنلاین یا حضوری از ما مشاوره بگیرید. مشاوره ها رایگان است، هیچ محدودیت و معذوریتی برای شما ایجاد نمی کند و شما بعد از سنجیدن تمامی ابعاد می توانید کالا یا خدمت مورد نظرتان را انتخاب کنید.
مشاوره رایگان، آنلاین و همیشگی
مشاوره شرط اول هر کاری در مجموعه تیساهِربز است. چه شما خواستار خدمات باشید و چه محصولات میتوانید به صورت آنلاین یا حضوری از ما مشاوره بگیرید. مشاوره ها رایگان است، هیچ محدودیت و معذوریتی برای شما ایجاد نمی کند و شما بعد از سنجیدن تمامی ابعاد می توانید کالا یا خدمت مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • اگر هنوز سوالی در مورد خط مشی یا عملکرد ما دارید، خوشحال میشیم با شماره  22219514-021 یا آدرس ایمیل info@teesa-herbs.ir با ما تماس بگیرید.