8 دلیل که میتوانید به تیساهِربز اطمینان کنید

ما هر روز تلاش میکنیم که با خلاقیت و حفظ کیفیت آنچه به شما ارائه میدهیم، بهترین دوست شما باشیم.

 

استفاده از عصاره های طبیعی و گیاهی برای تولید محصولات
گیاهان همیشه الهام بخش ما برای تولید محصولات تیساهِربز بوده اند. گیاهان با خود طراوت و نشاط به همراه می آورند و در گل ها و برگ ها و ریشه های خود داروخانه های کوچکی دارند که از هزاران منبع شیمیایی قوی تر است. گیاهان با بدن انسان سازگارند و می توانند آن را به تعادل و آرامش برسانند. در تولید هر یک از محصولات تیساهربز حداقل از یک یا چند عنصر طبیعی استفاده شده است. عناصر 100% طبیعی و عاری از ترکیبات شیمیایی... به لطافت برگ های سبز و گل های صورتی!
استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب با بالاترین درجه کیفی
فرقی ندارد محصولی که از ما می خرید خوراکی باشد یا محصول مراقبت از پوستی یا هیچکدوم. ما تضمین میکنیم که تمام محصولات تیساهربز از بهترین مواد اولیه و تهیه شده اند. موادی که از سلامت آنها مطمئن هستیم، سالم و طبیعی هستند و کیفیتشان با بهترین محصولات خارجی برابری می‌کند. ما معتقدیم این روزها مراقبت از روح و جسم از هر چیزی مهمتر است.
تازه، بدون مواد نگه دارنده و پارابن
چه نیازی به نگه دارنده ها داریم وقتی تمام محصولات را با مواد طبیعی و تازه در هر فصل تولید می کنیم. نگهدارنده ها برای حفظ کیفیت مواد و نگهداری آنها در طولانی مدت کارا هستند اما ما در تیساهِربز به آن نیاز نداریم. ما محصولات را در مقدار کم و فواصل زمانی کوتاه تولید میکنیم و برای نگهداری آنها به شما نیز جای خنک، دور از تابش مستقیم خورشید و گاهی یخچال را توصیه میکنیم.
شوینده های بدون سولفات
صابون های دست ساز تیساهِربز بدون سولفات هستند. سدیم لوریل سولفات (SLS) یک ماده شیمیایی است که تقریبا در تمام محصولات شستشو و بهداشتی استفاده می شود. استفاده مداوم از محصولات حاوی SLS خشکی پوست، التهاب چشم و مجاری تنفسی را به وجود می آورد. بعلاوه اینکه SLS محلول در آب باقی می ماند و با آلوده کردن منابع آبی ، چرخه زندگی آبزیان را به خطر می اندازد و می‌تواند از طریق آب دوباره و چند باره وارد بدن انسان شود. مطمئن باشید سولفات ها در سبد محصولات تیساهِربز جایی ندارند.
محصولات طبقه بندی شده و یشنهادات شخصی سازی شده
تیم کوچک ما قدم های بزرگی برداشته است. تمامی محصولاتش را بر اساس نوع نیاز شما طبقه بندی کرده است. هر خانمی نیاز ها و سلایق خودش را دارد. ما برای هر نفر پیشنهاد های ویژه ای داریم و هیچ نسخه یکسانی برای دو نفر نخواهیم پیچید. ما همواره به تجربیات، توقعات و انتظارات شخص شما اهمیت می دهیم و تلاش میکنیم کالایی را به دست شما برسانیم که می پسندید.
بدون پسماند و دوستدار محیط زیست
صلح با محیط زیست را در تمامی ابعاد کار تیساهِربز میبینید! پاکت های کاغذی و ساک های پارچه ای چندبار مصرف به جای کیسه های پلاستیکی. شیشه های قابل بازیافت به جای قوطی های پلاستیکی، استفاده از نیروی کار انسانی و دستان هنرمند در بخش تولید به جای صرف سوخت و هزینه بیش از اندازه برای حفظ زمین و مهمتر از همه به کار گیری فرمول ها و مواد اولیه دوستدار محیط زیست، همگی مواردی هستند که رد پایی جز صلح و دوستی در طبیعت به جای نخواهند گذاشت.
بهترین قیمت و بالاترین کیفیت
ما تلاش میکنیم بهترین کالاها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها در اختیارتان قرار دهیم. با کنترل حاشیه سود و حذف واسطه ها، تیساهربز به عنوان تولیدکننده و فروشنده مستقیم، تجربه رضایت بخشی از خرید را برایتان بسازد. تمام مشتریانی طی سالهای گذشته از ما خرید داشتند، امروز مشتریان ثابت و دوستان عزیزمان هستند.
مشاوره رایگان، آنلاین و همیشگی
مشاوره شرط اول هر کاری در مجموعه تیساهِربز است. شما خواستار هر نوع محصولی که باشید می توانید به صورت آنلاین یا حضوری از ما مشاوره بگیرید. مشاوره ها رایگان است، هیچ محدودیت و معذوریتی برای شما ایجاد نمی کند و شما بعد از سنجیدن تمامی ابعاد می توانید خریدتان را انجام دهید. ما تلاش میکنیم مانند یک دوست صمیمی شما را تجریه خریدتان همراهی کنیم.
  • اگر هنوز سوالی در مورد خط مشی یا عملکرد ما دارید، خوشحال میشیم با آدرس ایمیل info@teesa-herbs.ir با ما تماس بگیرید.